Operacja FURIA - Zawody Taktyczne
Operacja FURIA - Zawody Taktyczne

Zawody “Operacja Furia” w fomule International Tactical Shooting (ITS) to zawody taktyczne z prawdziwego zdarzenia! Oczywiście nie jest to przypadek, ponieważ za ich organizację odpowiada Dariusz Pollak z C12 Spec.Szkolenia Były Operator JW GROM. A współorganizatorem jest Agnieszka Wolak - Profesjonalistka jeśli chodzi o media i marketing i oczywiście pasjonatka strzelectwa.

czytaj całość »
TO NIE SPRZĘT, A UMIEJĘTNOŚCI RATUJĄ ŻYCIE.
14.jpg

Pole bitwy, centrum miasta, czy zakład pracy – niezależnie od miejsca i czasu wiedza z zakresu ratownictwa medycznego codziennie pozwala ratować setki istnień. Dziś porozmawiamy z Robertem, którego firma EAGLE MED SYSTEM to uznana w Polsce i na świecie firma specjalizująca się w prowadzeniu szkoleń i doradztwie z zakresu ratownictwa. Zapraszam do całej rozmowy

czytaj całość »
SZERYF W USA
SZERYF W USA

Przed Nami i Wami kolejny wywiad Tactic Range. Tym razem “wybraliśmy” się o wiele dalej, poza Polskę, a dokładnie za “wielką wodę” do Nevady! Jak myślicie kto przyciągnął naszą uwagę z tamtej okolicy. Nie kto inny jak SZERYF W USA! Czyli dokładniej Maciej Stebel! Strażak -> Deputy Sherif -> Członek SWAT. Jak ta droga wyglądała dowiecie się z naszego wywiadu! Jak zawsze zapraszamy do lektury!

 

czytaj całość »
STRZELEC IPSC – CELNOŚĆ, SIŁA, SZYBKOŚĆ!
8.jpg

Dziś mamy przyjemność porozmawiać ze strzelcem dynamicznym, instruktorem

strzelectwa, zawodnikiem IPSC, Chief Range Officer IPSC, instruktorem

strzelectwa praktycznego w klubie Warszawianka. Dodatkowo Członek Kadry

Narodowej IPSC na Mistrzostwa Świata Chateauroux 2017, Wicemistrz Polski

2018 Classic IPSC, instruktor Master International Shooting Safety

Instructors Association – czyli w skrócie DOMINIK GÓRSKI! Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
“TAM NIE MA CZŁOWIEKA, KTÓRY POWIE “NIE” – BYŁ W GROM-IE, A TERAZ SZKOLI!
6.jpg

Rozpoczynając naszą rozmowę, zawsze mamy kilka standardowych pytań gdzie pytamy o początki drogi naszego Gościa, motywy oraz często zakorzenione tradycje rodzinne, które przeważnie mają mocny wpływ na wydarzenia w przyszłości. Tym razem również tak zaczęliśmy, aczkolwiek Darek, jak prawdziwy Komandos na starcie nas zaskoczył i odpowiedział od razu na 3 pytania, a jego odpowiedzi nie były oczywiste. :) Zapraszamy Was na bardzo ciekawą rozmowę!

czytaj całość »
KOBIETA NA STRZELNICY! – CODZIENNOŚĆ CZY EGZOTYCZNA ABSTRAKCJA?!
4.jpg

Tak jak wskazuje tytuł dzisiejszego wywiadu, porozmawiamy sobie jak wygląda sytuacja Kobiet na strzelnicach w Polsce oraz skąd może się brać tego typu pasja wsród płci pięknej! Do takiego wywiadu, mogliśmy zaprosić wyłącznie Kobietę i jest to KASIA SAWICKA! Sprawdźcie jej Instagrama @kasia_sawicka, tam roi się od Broni! A teraz rozwiejemy wątpliwości skąd się to wszystko wzięło.

czytaj całość »
BLOS – BEZPIECZEŃSTWO STRZELAJĄCYCH I OTOCZENIA
2.jpg

Jak wszyscy wiem w strzelectwie najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO! Pozwolimy sobie jeszcze raz to powtórzyć: W strzelectwie najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO! Jeśli ktoś miał inne wyobrażenie priorytetów w strzelectwie, to lepiej się nie przyznawać. Przechodząc do sedna jednym z “narzędzi” jakie pomagają nam dbać o nasze i innych bezpieczeństwo jest zasada B-L-O-S. Rozwińmy sobie te cztery litery oraz rozwiejmy wątpliwości jak powinno się obchodzić z bronią w bezpieczny sposób.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl